OK
شرکت جابر ازنق شیمی
title-leftدرباره ما title-right
bg-corner


شرکت جابر ازنق شیمی

تولید کننده حلال های آزمایشگاهی ومواد اولیه دارو

مطابق با استانداردهای Merck USP


مجتمع توليدي جابر ازنق شيمي  واحدی  دانش بنیان  در زمينه توليد مواد اوليه دارويي و حلال هاي آزمايشگاهي  با بيش از دو دهه سال سابقه توليد و تلاش كارشناسان فرهيخته، کشور را تا مرز خودکفایی رسانده و با برطرف نمودن نیاز بازار داخلی ، مانع از خروج ارز و واردات این محصولات گردیده است.

شرکت جابر ازنق شیمی اولین تولید کننده حلالهای آزمایشگاهی و مواد اولیه دارو مطابق با استانداردهای Merck USP میباشد که با بیش از دو دهه فعالیت همواره تلاش نموده با ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی گامی هر چند کوچک در راستای تامین مواداولیه موردنیاز کارخانجات و مراکز تولیدی و دارویی و آزمایشگاهی بردارد.خوشبختانه امروز موفق شده ایم به عنوان اولین تولید کننده آمونیاک ،کلیه آمونیاک با گرید USP بسیاری ازنیروگاههای اتمی،  شرکتهای دارویی ،آرایشی بهداشتی و آزمایشگاهی کشور را تامین کنیم . همچنین این شرکت اولین تولید کننده متیلال ( دی متوکسی متان ) میباشد که به استون سبز معروف است و آن را به تولید انبوه رسانده و به بسیاری از شرکتهای آرایشی وبهداشتی عرضه میدارد.
همچنین سایرمحصولات تولیدی شرکت ازنق شیمی شامل 23 نوع محصول از جمله : اتیل استات ، متیل استات ، نرمال بوتیل استات ، ایزوبوتیل استات ، اتیلال ، پروپیلال و ... با گرید usp در بازار داخلی رقیبی بزرگ برای مواد وارداتی گردیده و بخش عمده ای از نیاز کشور را تامین می نماید.با عنایت باریتعالی تمام همت و تلاش پرسنل و کادر مدیریت این شرکت معطوف به این هدف است که محصول تولیدی همچنان از لحاظ کیفی بهترین جایگزین نمونه خارجی آن باشد. با احداث و بهره برداری از سایتهای جدید ، مواد با گرید HPLC نیزدر حال تولید میباشد.امید است با عنایت الهی بتوانیم هر چه بیشتر و بیشتر سطح کیفی و کمی محصولات خود را به بالاترین درجه تا قطع وابستگی برسانیم.

اولین تولید کننده محلول آمونیاک
محلول آمونیاک با درصد های مختلف
تولید محلول آمونیاک با قیمت مناسب

bg-corner